• Jestem w ciąży

To świetna wiadomość 🙂

Odkrycie, że jesteś w ciąży, to prawdopodobnie jedno z najbardziej ekscytujących doświadczeń życiowych. Ten czas, pełen nadziei i radości, niesie ze sobą zarówno wyzwania, jak i niezliczone momenty pełne miłości. Chociaż wiem, że to okres emocji i niepewności, chcę Cię zapewnić, że nie jesteś sama w tej podróży!

Pamiętaj: jesteś wyjątkowa ale nie sama!

ciekawostka:

tabela_ilosc_urodzen_2022.png

 

Ciąża to czas, gdy uczucia wahają się między niecierpliwym oczekiwaniem na spotkanie z maluszkiem a naturalnymi obawami związanymi z nową rolą rodzica. To zupełnie normalne. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje wielka, wspierająca społeczność matek, które dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają przygotować się na ten nadchodzący etap. 

Pojawienie się dziecka w domu zdecydowanie zmieni Waszą codzienność. Zaczniecie podporządkowywać swoje życie do rytmu maluszka. Najbardziej dające się we znaki są nocne pobudki na karmienie i  przewijanie bobasa. Po jakimś czasie zaczniecie odczuwać skutki nieprzespanych nocy w postaci zmęczenia, rozdrażnienia lub braku energii. 

W KIMA chcemy być Twoim wsparciem na tej drodze. Naszym celem jest ułatwienie Ci obowiązków przy nowo narodzonym dziecku, takich jak wielokrotne nocne przewijanie.Teraz przejdź dalej do

CTA_zalety_spiworkow_kima.png

lub zobacz

CTA_jaki_tog_wybrac.png

dodatkowe porady:

Jak zadbać o bezpieczny sen dziecka?

7 rad na przewijanie niemowlaka w nocy

5 porad jak odpowiednio ubrać dziecko pod zimowy śpiworek

inne