• śpiworki niemowlęce NIKO

Model NIKO to innowacyjny śpiworek niemowlęcy, z pojedynczą przestrzenią na nóżki, zaprojektowany aby ułatwić ubieranie dziecka przed snem i nocne przewijanie. Więcej informacji znajduje się w opisie na dole strony.

Przed wyborem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

  • Parametry

Korzystając z naszych doświadczeń z ubieraniem i przewijaniem dzieci opracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają w wygodny i szybki sposób zapiąć i przewinąć dziecko w nocy. 

Nie wiesz czy bobas wymaga przewinięcia? Skorzystaj z zamków z podwójnym suwakiem. Wystarczy rozpiąć jeden z nich od dołu aby skontrolować stan pieluszki (lub temperaturę stópek). Jeżeli dziecko wymaga przewinięcia, śpiworek zapewnia doskonały dostęp, dzięki trójkątnemu, otwieranemu panelowi. Góra śpiworka pozostaje nadal zapięta.

Proste ubieranie dziecka w śpiworek - dzięki rozpinanym i regulowanym ramiączkom nie ma konieczności przeciągania rączek przez otwory. Autorski system KIMA Speedy Tongue pozwala wybrać rodzaj zapięcia. Zdecydujesz czy wolisz szybszy rzep czy cichsze napy. Przy zakładaniu możesz skorzystać z zapięcia na rzep, co jest wygodne i szybkie. Ma to szczególne znaczenie przy ruchliwych maluchach. Jeśli w nocy potrzebujesz wyciągnąć dziecko ze śpiworka na czas karmienia, możesz użyć nap, by nie rozbudzać pociechy. 

Podobny dostęp oferują śpiwory rozpinane po obwodzie. Stworzyliśmy jednak autorskie rozwiązanie aby umieścić bardzo istotną, według nas, wentylację. Na dole śpiworka został wstawiony szeroki panel z siateczki, którego długość reguluje się krytym zamkiem błyskawicznym. Bez ściągania śpiworka jesteś w stanie zapewnić więcej lub mniej ciepła wewnątrz. 

 A na deser: brak szwów na bokach, izolacja zamków i suwaków od ciała dziecka, metki wszyte w zewnętrznej kieszonce oraz naturalne materiały certyfikowane OEKO-TEX® Standard 100.

 Mamy nadzieję, że trafimy również w Twoją wrażliwość estetyczną:)