• śpiworki z nogawkami MILO

Śpiworek z nogawkami MILO to nasza propozycja dla dzieci, które zaczynają wstawać i stawiać swoje pierwsze kroki oraz dla tych, za którymi trudno już nadążyć. Śpiworek do spania z nogawkami będzie posiadał te same rozwiązania, które oferujemy w wersji NIKO. Dodajemy większą swobodę ruchów i możliwość przemieszczania się dzięki nogawkom. 

Przed wyborem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

  • Parametry

Korzystając z doświadczeń przy ubieraniu i przewijaniu dzieci opracowaliśmy śpiworek do spania, który wspomaga rodziców podczas nocnych obowiązków. Naszym celem przy projektowaniu było zapewnienie dziecku komfortu i swobody przemieszczania lub trenowania umiejętności wstawania. 

NOGAWKI

Śpiworek MILO wyposażony jest w nogawki, które zaprojektowaliśmy tak, aby maksymalnie ograniczyć występowanie problemów, z którymi rodzice i dzieci spotykają się najczęściej. Są nimi: wpadanie nóżki do śpiworka lub niechciane odkrywanie paluszków.  

Nasza innowacja obejmuje specjalny kształt nogawki z przewężeniem w okolicy kostki, które ogranicza możliwość cofnięcia się stopy do wnętrza śpiworka. W śpiworku zimowym zastosowaliśmy dwa rodzaje ściągaczy: na przodzie znajduje się cieńsza, bardzo elastyczna warstwa. Pod stopą natomiast warstwa grubszego, mniej rozciągliwego materiału.W wersji zimowej oba ściągacze są podwójne, aby zapewnić dziecku ciepło w stópki. Nasze nogawki posiadają zintegrowaną osłonę stópek maluszka, aby nie marzły, a rodzice nie musieli szukać spadających skarpetek wśród pościeli.

WENTYLACJA

Dzięki naszej konstrukcji mogliśmy zastosować w śpiworku z nogawkami wentylację, która znajduje się u dołu, między nogawkami. Wentylacja zapewni dodatkowy przepływ powietrza i możliwość regulacji temperatury wewnątrz śpiworka.

ZAKŁADANIE I PRZEWIJANIE

Duży trójkątny panel zapewnia wygodę w zakładaniu śpiworka z nogawkami. Szerokie otwarcie pozwala łatwo włożyć nóżki do nogawek oraz przewinąć dziecko. Natomiast dzięki podwójnym zamkom łatwo sprawdzisz stan pieluszki.

SPEEDY TONGUE

Przy ruchliwych maluchach wyjątkowo praktyczny jest nasz autorski system KIMA Speedy Tongue, pozwalający na  wybór rodzaju zapięcia. Możesz decydować czy wolisz szybszy rzep czy cichsze napy

NAPY NA RAMIĄCZKACH

Napy na ramiączkach pozwalają regulować obwód śpiworka przy szyjce. Dodatkowo, jeśli dziecko zaczyna korzystać z nocnika, pozwalają łatwo i wygodnie opuścić śpiworek.